Sertifikuota trenerė ir Cantienica mokytoja Nadia Sydorenko

Viena iš pirmųjų Cantienica trenerių Lietuvoje 

19 metų trenerės patirties

CANTIENICA® metodo Mokytoja-instruktorė

8 metai darbo kaip CANTIENICA® trenerė

Apie Laikysenos guru | Cantienica mokytoja-instruktorė Nadia Sydorenko | www.laikysenosguru.lt
Apie Laikysenos guru | Cantienica mokytoja-instruktorė Nadia Sydorenko | www.laikysenosguru.lt
Sveiki! Aš esu CANTIENICA® metodo trenerė-Mokytoja. Mokiausi asmeniškai pas autorę Benitą Cantieni ir nuolat keliu kompetenciją pas ją.

Kažkada CANTIENICA® padėjo man atsistatyti po sunkios avarijos. Ir dabar aš dalinuosi žiniomis su savo klientais, padedama jiems rūpintis sveikata, išsaugoti jaunystę ir energiją.

Patirtis

Įveikiau kelią nuo naujoko iki profesionalo. Esu vienintelė trenerė Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Ukrainoje, Baltarusijoje ir Rusijoje, kuri baigė VISUS 4 CANTIENICA® LYGIUS Benitos Cantieni Mokykloje Šveicarijoje (BRONZA, SIDABRAS, AUKSAS, PLATINA). Apginiau Mokytojos-trenerės laipsnį (SENIOR TEACHER), kuris man suteikė teisę mokyti kitus.

Kiti sertifikatai ir patirtis: step-aerobika, body bar variation aerobika, aqua aerobika, bosu, kalanetika, funkcinė jėgos treniruotė, pilates, flow tonic, Facial gimnastics (veido gimnastika), ,,Powerprogramm" (Jėgos programa), ,,Coaching", ,,Beckenbodentraining" ("Dubens dugno treniruotė") .,,Faceforming" ("Veido formavimas") ir kiti.

Studijos: Lietuvos Kultūrizmo ir Fitneso Asociacija, LATA (Lietuvos Aerobikos trenerių asociacija), VPU (Edukologijos universiteto) sporto trenerių perkvalifikavimo kursai, Ben Wieder`io Fitnio ir Kultūrizmo koledžą Sankt Peterburge, ,,Facial Gymnastics" mokyklą, Riga, A.Smirnovo Osteopraktikos mokykla, Maskva, Cantienica studija, Ciurichas, Šveicarija.  

 Žinios, kurias šgijau per 19 metų trenerės praktikos leidžia man siūlyti klientams jiems geriausiai pritaikytas pratimų programas.

Kodėl pasirinkau Cantienica?

Kas yra Cantienica? Sveikata, veido ir kūno grožis.

Methode Cantienica - raktas į tai, kad jaustis lengvai. Tai raktas į savęs, savo kūno suvokimą ir pajutimą. Juk mūsų kūnas - ne konstruktorius, jame viskas susiję. Viskas, kas yra mūsų kūne, turi funkcionuoti taip, kaip numatyta gamtos, tai užtikrins ilgą, aktyvų, visavertį žmogaus gyvenimą.

Cantienica metodo pagalba Jūs taktiškai pagerinsite sveikatą. Methode Cantienica parodo ir įrodo, kad, kaip teigia jo autorė Benita Kantieni, svarbiausia ne tai, kiek mes judame, o KAIP mes judame. Kokybė - štai kas yra svarbiausia žmogaus gyvenime. Anatomiškai logiška laikysena, kiekvienas judesys, pozicija, bus priimti mūsų kūno kaip viso organizmo išgijimas, nes su kiekvienu judesiu Jūs treniruosite savo raumenis, stiprinsite kaulus ir gerinsite išvaizdą.

Aš manau, kad kiekvienas žmogus bet kokiame amžiuje nori turėti tiesią nugarą, lengvą eiseną, visada žvilgantį ir jauną žvilgsnį. Methode Cantienica leidžia bet kur ir bet kada - darbe, gamtoje, kelyje, stovint arba sėdint - atlikti šiuos nuostabius pratimus.

Treniruotis Jūs galite savarankiškai arba kartu su kvalifikuotais treneriais. Laimei, Benitos Kantieni knygos laisvai prieinamos. Pasirinkimas - Jūsų. Kas dar, jeigu ne Jūs, pasirūpinsite savo sveikata?

Su meile, Nadya

Karjera metais

Darbo patirtis 19 metų

2002

Igijau trenerio pažymėjimą Lietuvos Kultūrizmo ir Fitneso Asociacijoje. 

2003

Step - aerobika. Grupiniai užsiėmimai.

2004

LATA (Lietuvos Aerobikos Trenerių Asociacija)Body Bar Variation, Jėga ir jos lavinimo metodai - sertifikatai.

2006

Aqua aerobika , Bosu, - sertifikatai.

2007

Kalanetikos metodas - sertifikatai. 

2008

Funkcinė jėgos treniruotė - sertifikatai.

2009

Baigiau MGIU teisės bakalauro studijas

2010

VPU sporto trenerių perkvalifikavimo kursai. 

2011

Pilates Basic, Flow Tonic, - sertifikatai.

2012

Pilates Basic, Flow Tonic, - sertifikatai.

2012

,,Facial Gymnastics" mokyklą ("Veido gimnastika"). Ryga, Latvija. 2012Baigiau Ben Wieder`io Fitnio ir Kultūrizmo koledžą Sankt Peterburge. 

2013-2014

,,Powerprogramm" (Jėgos programa), ,,Coaching" pagal CANTIENICA® - metodą.Cantienica studija, Ciurichas, Šveicarija.2014TRX training.

2014-2015

,,Beckenbodentraining" ("Dubens dugno treniruotė") .,,Faceforming" ("Veido formavimas") pagal CANTIENICA® - metodą.Cantienica studija, Ciurichas, Šveicarija.

2015-2016

Craniorhythmic osteopractice: Body structures and brain skull. Director of school A. Smirnov, M.D.,D.O. Moscow "Das Rükenprogramm" (Nugaros treniruočių programa) pagal CANTIENICA® - metodą. Cantienica studija, Ciurichas, Šveicarija.

2016-2017

Specialist Osteopractica ,,Bronze,,.

- Craniorhythmic osteopractice: Body structures and brain skull.

- System structural osteopractice

- Craniorhythmic osteopractice: Facial skuii and brain membranes

- Muscle Visceral Osteopractice:

- Craniorhythmic osteopractice: Brain disease and cranial nerves

School of Practical Osteopathy

Director of school A. Smirnov, M.D.,D.O. Moscow

2017-2018

- Osteopraktinė biodinamika - 1

2017

Cantienica studija, Ciurichas, Šveicarija. PLATINUM Cantienica Methode trenerės lygis

2019

Cantienica studija, Ciurichas, Šveicarija. SENIOR TEACHER Cantienica Methode lygis

CANTIENICA SERTIFIKATAI

Jeigu Jūs norite su manimi susisiekti, parašykite arba paskambinkite

Paskambinkite: ☎ + 370 616 10111