Nadia Sydorenko

  Nadia Sydorenko 
 Viena iš pirmųjų Cantienica trenerių Lietuvoje 

  •  Licencijuota trenerė
  •  Turi aukščiausią - IV Platina lygio   CANTIENICA®-Methode - trenerės   kategoriją 
  • Cantienica sporto klubo įkūrėja
  •  Benitos Cantieni mokinė.

Profesionaliai dirbo su daugybe sporto programų. Prieš 5 metus atrado CANTIENICA , kurios dėka visos treniruolės tapo ženkliai kokybiškesnės. O teigiami klientų atsiliepimai paskatino gilintis į metodiką vis stipriau.

NADIA vienintelė trenerė Lietuvoje, kuri pasiekė aukščiausio - 4 PLATINA- lygio. Ji glaudžiai bendradarbiauja su CANTIENICA mokykla Ciuriche ir Benita Cantieni taikant šią metodiką savo veikloje.

Kiti sertifikatai ir patirtis: step-aerobika, body bar variation aerobika, aqua aerobika, bosu, kalanetika, funkcinė jėgos treniruotė, pilates, flow tonic, Facial gimnastics (veido gimnastika), ,,Powerprogramm" (Jėgos programa), ,,Coaching", ,,Beckenbodentraining" ("Dubens dugno treniruotė") .,,Faceforming" ("Veido formavimas") pagal CANTIENICA® - metodą., Nugaros treniruočių programa) pagal CANTIENICA® - metodą ir kiti.

Studijos: Lietuvos Kultūrizmo ir Fitneso Asociacija, LATA (Lietuvos Aerobikos trenerių asociacija), VPU (Edukologijos universiteto) sporto trenerių perkvalifikavimo kursai, Ben Wieder`io Fitnio ir Kultūrizmo koledžą Sankt Peterburge, ,,Facial Gymnastics" mokyklą, Riga, A.Smirnovo Osteopraktikos mokykla, Maskva, Cantienica studija, Ciurichas, Šveicarija.  

Nadia apie Cantienica

Kas yra Cantienica? Sveikata, veido ir kūno grožis.

Methode Cantienica - raktas į tai, kad jaustis lengvai. Tai raktas į savęs, savo kūno suvokimą ir pajutimą. Juk mūsų kūnas - ne konstruktorius, jame viskas susiję. Viskas, kas yra mūsų kūne, turi funkcionuoti taip, kaip numatyta gamtos, tai užtikrins ilgą, aktyvų, visavertį žmogaus gyvenimą.

Cantienica metodo pagalba Jūs taktiškai pagerinsite sveikatą. Methode Cantienica parodo ir įrodo, kad, kaip teigia jo autorė Benita Kantieni, svarbiausia ne tai, kiek mes judame, o KAIP mes judame. Kokybė - štai kas yra svarbiausia žmogaus gyvenime. Anatomiškai logiška laikysena, kiekvienas judesys, pozicija, bus priimti mūsų kūno kaip viso organizmo išgijimas, nes su kiekvienu judesiu Jūs treniruosite savo raumenis, stiprinsite kaulus ir gerinsite išvaizdą.

Aš manau, kad kiekvienas žmogus bet kokiame amžiuje nori turėti tiesią nugarą, lengvą eiseną, visada žvilgantį ir jauną žvilgsnį. Methode Cantienica leidžia bet kur ir bet kada - darbe, gamtoje, kelyje, stovint arba sėdint - atlikti šiuos nuostabius pratimus.

Treniruotis Jūs galite savarankiškai arba kartu su kvalifikuotais treneriais. Laimei, Benitos Kantieni knygos laisvai prieinamos. Pasirinkimas - Jūsų. Kas dar, jeigu ne Jūs, pasirūpinsite savo sveikata?

Su meile, Nadya

Karjera

Darbo patirtis 16 metų

2002

Igijau trenerio pažymėjimą Lietuvos Kultūrizmo ir Fitneso Asociacijoje. 

2003

Step - aerobika. Grupiniai užsiėmimai.

2004

LATA (Lietuvos Aerobikos Trenerių Asociacija)Body Bar Variation, Jėga ir jos lavinimo metodai - sertifikatai.

2006

Aqua aerobika , Bosu, - sertifikatai.

2007

Kalanetikos metodas - sertifikatai. 

2008

Funkcinė jėgos treniruotė - sertifikatai.

2009

Baigiau MGIU teisės bakalauro studijas

2010

VPU sporto trenerių perkvalifikavimo kursai. 

2011

Pilates Basic, Flow Tonic, - sertifikatai.

2012

Pilates Basic, Flow Tonic, - sertifikatai.

2012

,,Facial Gymnastics" mokyklą ("Veido gimnastika"). Ryga, Latvija. 2012Baigiau Ben Wieder`io Fitnio ir Kultūrizmo koledžą Sankt Peterburge. 

2013-2014

,,Powerprogramm" (Jėgos programa), ,,Coaching" pagal CANTIENICA® - metodą.Cantienica studija, Ciurichas, Šveicarija.2014TRX training.

2014-2015

,,Beckenbodentraining" ("Dubens dugno treniruotė") .,,Faceforming" ("Veido formavimas") pagal CANTIENICA® - metodą.Cantienica studija, Ciurichas, Šveicarija.

2015-2016

Craniorhythmic osteopractice: Body structures and brain skull. Director of school A. Smirnov, M.D.,D.O. Moscow "Das Rükenprogramm" (Nugaros treniruočių programa) pagal CANTIENICA® - metodą. Cantienica studija, Ciurichas, Šveicarija.

2016-2017

Specialist Osteopractica ,,Bronze,,.

- Craniorhythmic osteopractice: Body structures and brain skull.

- System structural osteopractice

- Craniorhythmic osteopractice: Facial skuii and brain membranes

- Muscle Visceral Osteopractice:

- Craniorhythmic osteopractice: Brain disease and cranial nerves

School of Practical Osteopathy

Director of school A. Smirnov, M.D.,D.O. Moscow

2017-2018

- Osteopraktinė biodinamika - 1

2017

Cantienica studija, Ciurichas, Šveicarija. PLATINUM Cantienica Methode trenerės lygis

CANTIENICA SERTIFIKATAI

Licencijuota trenerė

Trenerė Erika Viltrakienė turi Kūno kultūros ir sporto departamento licenciją dirbti sportinį teorinį ir praktinį darbą bei Europos fitneso mokyklos grupinių treniruočių (aerobikos, jėgos, Step) instruktoriaus sertifikatą.

Erika nuolat gilina žinias dalyvaudama įvairiuose seminaruose bei konvencijose. Jau daugiau nei du metai Erika domisi CANTIENICA metodu. Todėl treniruotėse didelis dėmesys skiriamas ne tik formuoti puikias kūno formas, bet ir formuoti teisingą laikyseną bei stiprinti nugarą. ​