CANTIENICA® mokymai 2020 treneriams

CANTIENICA®mokymai, kurių pabaigoje laikomas kvalifikacinis egzaminas ir Išduodamas I LYGIO BRONZA CANTIENICA®METHODE diplomas

Dubens dugno treniruotė

Click here and start typing. Porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor.

Jėgos treniruotė

Click here and start typing. Eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque.

Koučingas

Click here and start typing. Quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit.

Kam skirti šie mokymai

CANTIENICA® Methode Visiems! 

Kelkite kompetenciją, stiprinkite sveikatą

CANTIENICA® - universali, veiksminga ir ekologiška metodika, kurią gali taikyti kiekvienas žmogus. Jeigu jūs specialistas (treneris, medikas, kūno rengibos specialistas), metodas pagerins jūsų darbo su žmonėmis kokybę.

Jeigu jūs mylintys tėvai, sėneliai, norintys formuoti teisingus įpročius pas savo vaikus ir anūkus, CANTIENICA® - tai, ko jums reikia.

Jeigu jūs norite atsikeisti savo gebėjimus naujoje sveikatinimo srityje, jaučiate pašaukimą padėti žmonėms, rinkitės šiuos mokymus. Į CANTIENICA® atėjo daug žmonių iš skirtingų sričių. Pati autorė Benita Cantieni buvusi žurnalistė, tačiau tai nesutrukdė jai daryti tai, ką ji daro. 

Išskirtinis visų CANTIENICA® metodo trenerių bruožas yra būtent tai, kad jie atėjo čia savo skausmo arba problemų su sveikata vedami. Tik pajautus savo kūnū CANTIENICA® naudą ir poveikį galima padėti kitiems. 

KAM SKIRTI ĮVADINIAI SPECIALISTŲ MOKYMAI

Specialistams

Žmonėms, kurių dėmesio centre yra sveikata, ligų prevencija ir kūno rengyba. Dalyviams, dirbantiems terapinį darbą, t.y. akušeriams, ginekologams, kineziterapeutams, kineziologijos, Feldenkraiso metodo, Aleksanderio technikos ir panašių terapijų, pvz., rolfingo, instruktoriams ir pan.

Naujokams iš kitų sričių

Gabiems naujokams, atėjusiems iš kitų sričių. Su CANTIENICA® sėkmingai dirba įvairių profesijų atstovai, pvz.: floristai, vaistininkai, advokatai, archeologai, dainininkai, biologai ir kt. 


 

Pagrindinė sąlyga dirbant pagal šį metodą - matyti kiekvieną žmogų kaip individą ir padėti jam atgauti atsakomybę už savo kūną, įgyti pasitikėjimo juo. Tai įmanoma tik tada, jei Jūs pats tampate tokio pasitikėjimo pavyzdžiu.

Jau po PIRMO mokymo kurso jūs pajusite pokyčius savo kūne, pasikeis įpročiai, pagerės laikysena, atsiras sąnarių elastingumas. Jūs pradėsite matyti neteisingus supančių jus žmonių judesius bei laikysenas, galėsite juos konsultuoti. 

Jūs gebėsite padėti žmonėms likti sveikais. CANTIENICA® Methode diplomas, išduotas Benita Cantieni mokyklos, suteiks teisę dirbti  CANTIENICA® treneriu ir rinkti grupes. 

Kas sudaro kursą

Ilgalaikė programa, į kurią įeina

 • Išsami didaktinė medžiaga (du vadovėliai ir kita medžiaga)
 • Mažiausiai 90 val. praktinio darbo;
 • Konsultavimas ir pagalba iki pat diplomų įteikimo.

Kursų medžiaga:

Išsamus vadovėlis "CANTIENICA® kūno evoliucija. 1 pakopa. Bronza." (I dalis): Dubens dugno treniruotė, Jėgos treniruotė, metodo pagrindai, pratimai. 

Vadovėlis "CANTIENICA® Koučingas" (II dalis): dėstymas, didaktika, bendravimas su klientais/klientėmis, koučingas.

Medžiaga užsiėmimų planavimui, klientų apskaitai ir paieškai bus pateikiama mokymų metu arba po jų. ​ 

Asmuo, sėkmingai baigęs studijas ir gavęs diplomą:

 • įgys teisę vesti kursus, mokymus, individualias paskaitas; 
 • naudoti logotipą "CANTIENICA® metodas kūno evoliucija. 1 pakopa. Bronza" (būtina sąlyga Licencijos sutartis su VšĮ MOTUS REGULARIS, CANTIENICA AG licencijos turėtoju).
 • tapti CANTIENICA® kokybės klubo nariu ir baigti aukštesnio lygio mokymus ar jų pakopas. ; 

Registracija galioja nuo įmokos už studijas įskaitymo į sąskaitą. Po įmokos gavimo Jums bus išsiųsti vadovėliai pasirengimui. 

DĖMESIO! Po to, kai jūs gausite vadovėlius ir visą medžiagą, įmoka už studijas nebebus grąžinama, net jei norėsite nutraukti registraciją. 

Studijų aprašymas

Detalus aprašymas

CANTIENICA®-Metodas. 1 pakopa. Bronza. Studijos pradedantiesiems 

Pagrindinės studijos skirtos visiems, kurių dėmesio centre yra žmonių sveikata, kūno rengyba bei ligų prevencija. Visų pirmą tai žmonės, kurie jau dirba terapinį darbą, yra medicinos, SPA, terapinio fitneso sričių atstovai. Tai tokie specialistai, kaip: akušeriai, ginekologai, kineziterapeutai, sporto treneriai, kineziologijos, Feldenkraiso metodo, Aleksanderio technikos ir panašių terapijų,( pvz., rolfingo), instruktoriai.

Tačiau mokymai bus naudingi ir tiems, kurie dirba kitose srityse. Visame pasaulyje Cantienica instruktoriais dirba įvairių profesijų atstovai. Pati autorė - Benita Cantieni - pagal pirmą specialybę yra žurnalistė. Šiandien ji vadovauja mokyklai, kuri rengia akušerius, kineziterapeutus, kūno rengybos specialistus.

Mokymai prasideda nuo savarankiškų studijų, kurių metu studentai nagrinėja didaktinę medžiagą. Paraleliai vyksta aktyvus darbas su savo kūnu, įsisavinami Cantienica sistemos pratimai. Šio etapo trukmė - 8 savaitės.

Šio etapo metų studentai glaudžiai bendrauja ir konsultuojasi su dirbančiais Lietuvoje Cantienica treneriais.

Koncepcija

CANTIENICA® - metodo koncepcija remiasi teiginiu, kad kiekvienas žmogus yra individas. Cantienica treneris turi gebėti padėti žmogui susigrąžinti atsakomybę už savo kūną, pradėti pasitikėti juo. Šis tikslas pasiekiamas tik tuo atveju, kad treneris pats išjautė tai, ką perduoda kitam. Kitaip sakant, kiekvienas Cantienica treneris yra pasitikėjimo savo kūnu ir jo galimybėmis pavyzdys kitiems. Šiam tikslui pasiekti jūs išmoksite Cantienica koučingo technikos, kuri padės jums darbe su klientais.

Koučingas

"CANTIENICA® Koučingas" yra pagrindinių studijų sudedamoji dalis, padedanti užtikrinti pamokų kokybę. Tai paprastas, saugus ir ilgalaikis bet kokio amžiaus moterų ir vyrų prevencinis mokymas ir parama jiems savarankiškai gydantis negalavimus ir tvarkantis su pokyčiais, kylančiais dėl raumenų suglebimo.

Kiekvienam studentui šis kursas padeda įgyti psichologinių gebėjimų, rūpestingai vartoti kalbą, demonstruoti ir instruktuoti. "CANTIENICA® Koučingas" perteikia gebėjimą tikslingais, profesionaliais, nepriverstiniais rankų judesiais ir prisilietimais palydėti žmogų į jam tinkamą padėtį. "CANTIENICA® Koučingas" padės įgyti pasitikėjimo savimi ir globoti savo klientus. Be to, išmoksite, kaip dosniai dalinti dėmesį ir neprarasti savo energijos.

Studijų eiga

CANTIENICA® 1 pakopos studijų eiga 

 • Pasirengimas nagrinėjant vadovėlius "CANTIENICA® kūno evoliucija 1 pakopa. Bronza" ir "CANTIENICA® Koučingas". Trukmė - mažiausiai 3 mėnesiai paraleliai dirbant Jūsų tiesioginį darbą.
 • 5 dienų intensyvūs kursai mažoje grupėje, vykstantys iš anksto paskelbtoje vietoje. 
 • Mažiausiai 90 valandų trukmės praktika (grupinės arba individualios pamokos) Egzaminas raštu orientuotas į praktinį darbą
 • 2 dienos baigiamųjų užsiėmimų su užduočių atlikimo filmavimu, darbo analize, ir egzamino užduočių įvertinimu.
 • Diplomo įteikimas. 

Kaip vyksta pradinės studijos? (išsamus aprašymas)

​1 dalis: Savarankiškos studijos (mažiausiai 8 savaitės)

Visos diplomo studijos prasideda keletą mėnesių trunkančiomis savarankiškomis studijomis. Trukmė individuali, priklausomai nuo pirminių žinių ir mokymosi tempo. Rekomendacijos pridedamos prie kursų aprašymų.​

2 dalis: Intensyvus kursas (5 dienos)

Intensyvūs kursai vyksta mažose grupelėse (daugiausiai 14 dalyvių).

​3 dalis: Praktika (nuo 3 iki 6 mėnesių)

Intensyvių kursų pabaigoje gausite pirminį diplomą, kuris suteiks Jums teisę vesti grupinius užsiėmimus ir duoti privačias pamokas kol gausite studijų baigimo diplomą. Per laiką iki baigiamųjų užsiėmimų pritaikysite tai, ko išmokote, ir įgysite praktinės patirties. ​

4 dalis: Baigiamieji užsiėmimai ir diplomo įteikimas (2 dienos)

Prieš dviejų dienų trukmės baigiamąjį kursą (4-oji studijų dalis) reikia pateikti įrodymą apie atliktą praktiką.​

​ Koncepcija

Benita Cantieni, "CANTIENICA® metodo kūno formoms ir laikysenai" kūrėja, Ciurichas.

DIPLOMAS

Diplomo įteikimas

Norint įgyti diplomą, privalomos visos studijų dalys. Atitinkamą diplomą gausite išpildę visus reikalavimus. Kursų vadovas arba bendrovė CANTIENICA AG turi teisę neišduoti diplomo, jei mokymosi rezultatai nebus pakankami.

Iš karto po studijų baigimo galėsite savo žinias pritaikyti praktiškai.

​Diplomas nesuteikia teisės mokyti ar perkvalifikuoti specialistus.  

Kursų turinys

CANTIENICA® metodo studijos sudarytos iš dviejų dalių:

metodinė dalis ir didaktinė dalis

1.Metodinė dalis: CANTIENICA® metodas. 1 pakopa

 • Įvadas: dubens, dubens dugno ir dubens raumenų evoliucija

 • Dubens dugno ir dubens raumenų fiziologija ir anatomija

 • Aktyvių ir aktyviai susietų dubens raumenų svarba stuburo ir visų kūno sąnarių sveikatai

 • Įvadas į svarbiausius "CANTIENICA® metodo kūno formoms ir laikysenai" vivatomijos (gyvo žmogaus anatomijos) pagrindus

 • Principai: Ištiesinti stuburą. Kaulų tempimas ilgalaikei kaulų sveikatai; kvėpavimas, padedantis "išsitiesti" ir išsitempti atsipalaiduojant; visų sąnarių išjudinimas trimis kryptimis; visų giliųjų raumenų susiejimas pradedant nuo dubens dugno raumenų ir prigimtinių (autochtoninių) nugaros raumenų

 • Indikacijos: kam tinka CANTIENICA® treniruotės?

 • Numatomas sėkmingas treniruočių poveikis turintiems įvairių nusiskundimų ar susirgimų

 • Ligos istorija: priešistorė, anketos įvertinimas, rūpestinga globa ir geras psichologinis klimatas

 • CANTIENICA® treniruočių koncepcija kūno stiprinimui: 100 pratimų sveikiems kaulams, sąnariams ir fascijoms, judrumas ir jėga 100% įsijungiant visiems raumenims. Kiekvienas pratimas gali būti keičiamas, sunkinamas ir pritaikomas skirtingo amžiaus ir fizinio pasirengimo grupėms

 • Tęstinių kursų gilinant pasirinktą temą koncepcija

Asmeninis tobulėjimas

 • Dabartinės situacijos įvertinimas: Kokios Jūsų asmeninės stipriosios pusės ir kokie iššūkiai Jūsų dar laukia?

 • Pratimų deriniai: prasminga ir kintanti pratimų eiga (tempimas, judrumas ir jėga visam judančiam kūnui)

 • Atskirų pratimų modifikacija, intensyvinimas, alternatyvos ir sunkinimas

 • Užsiėmimų vedimas: kalba, motyvacija, pagyrimai ir kintantys pratimų deriniai

 • Rūpestis klientais: pasirengimas naudojant klausimyną

 • Anatominis dalyvių parengimas prieš užsiėmimą klasėje

 • Teigiamas požiūris į skausmą

 • Išmoktos medžiagos pritaikymas kasdienybėje (tinkamas gulėjimas, sėdėjimas, stovėjimas, ėjimas, lenkimasis, kėlimas ir nešimas)

 • Sėkmingų kursų vedimo koncepcija ir įsivertinimas


2. Didaktinė dalis: CANTIENICA® Koučingas

 • Praktinių mokymų pobūdis

 • Specifinė CANTIENICA® didaktika

 • Koučingas kalba, balsu, akimis, ausimis ir rankomis

 • Vidiniai vaizdai, kvėpavimas, perteikimas rodant pavyzdį

 • Atsižvelgimas į individualius dalyvių poreikius

 • Koučingas švelniai liečiant

 • Vadovauti visomis prasmėmis - dėmesingas vadovavimas padaro šį metodą gydančiomis treniruotėmis, ilgalaike asmenine patirtimi Jūsų klientams. ​

Rezultatų pristatymas

 • Raštu parengti tris pratimų derinius

 • Grupinis darbas ir jo pristatymas. Filmavimas ir vertinimas.

 • Pažyma apie atliktą praktiką

 • Įsivertinimas


Kursų tikslai

Mokymų modulis "CANTIENICA® metodas kūno formoms ir laikysenai. 1 pakopa. Bronza" padės išmokti principo, kaip nuosekliai dirbti su savo kūnu visomis trijomis dimensijomis. Jūs išmoksite savarankiškai ir grupėje atlikti kiekvieną pratimą. Esminis "CANTIENICA® metodo kūno formoms ir laikysenai" principas: tik tas gali vivatomiškai tiksliai ir pagrįstai mokyti pratimų, kuris savo kūnu patyrė jų naudą. Jūs esate pats geriausias metodo, pagal kurį norite mokyti, pavyzdys. Jūsų laikysena, jėga, judrumas ir išvaizda bus pačios geriausios formos.

Intensyviai praktiškai dirbdami su savo kūnu pagerinsite kūno suvokimą ir tuo pačiu metu išmoksite pastebėti kitų žmonių laikysenos ir judėjimo ypatumus. Benita Cantieni ypač stengiasi, kad metodas taikytųsi prie žmogaus, o ne žmogus prie metodo. Šis individualumas leido sukurti išskirtinę koučingo programą: instruktorius ar instruktorė pratimo neatlieka pats arba neatlieka pratimo kartu su mokiniu, bet demonstruoja ir nusako poziciją ir tikslingais rankų judesiais, prisilietimais padeda mokiniui surasti optimalią padėtį.

CANTIENICA® metodas ypač daug dėmesio skiria vivatominiam (patirtimi pagrįstam) kūno, raumenų, raiščių, sąnarių ir fascijų saugumui. Individualus koučingas siekia, kad klientas sąmoningai suvoktų, kad pasikeitė įpročiu tapusi netaisyklinga laikysena (sustingę pečiai, pakrypęs dubuo, X formos kojos, apvali ar įgaubta nugara ir kt.) ir kad tie pokyčiai gali būti greitai, saugiai ir ilgam pritaikomi kasdienėje veikloje.

Liesti žmones. Žodžiais. Akimis. Rankomis. Vadovauti tiksliais, individualiais prisilietimais ir palydėti į optimalią padėtį. Tikslinga ir sąmoninga kalba paskatinti tikslingai ir sąmoningai veikti. Pažinti ir įvaldyti savo kalbą ir savo kūno kalbą. Vertinti kitų žmonių vertybes. Instrukciją paversti susitikimu. Paimti kiekvieną klientę, kiekvieną klientą ten, kur ji ar jis yra. Nuvesti ten, kur ji ar jis nori nueiti. Su meile ir sąmoningai pasiūlyti tai, ko klientei ar klientui reikia, kad pasiektų savo tikslus.

"CANTIENICA® Koučingas" yra pagrindinių studijų sudedamoji dalis, jis padeda užtikrinti pamokų kokybę. Kursas padeda įgyti psichologinių gebėjimų, rūpestingai vartoti kalbą, demostruoti ir instruktuoti. "CANTIENICA® Koučingas" perteikia gebėjimą tikslingais, profesionaliais, nepriverstiniais rankų judesiais ir prisilietimais palydėti žmogų į jam tinkamą padėtį."CANTIENICA® Koučingas" padės įgyti pasitikėjimo savimi ir mylinčiu žvilgsniu globoti klientus. Be to, išmoksite, kaip dosniai dalinti dėmesį ir neprarasti savo energijos.

Paprastas, saugus ir ilaglaikis bet kokio amžiaus moterų ir vyrų prevencinis mokymas ir parama jiems savarankiškai gydantis negalavimus ir tvarkantis su pokyčiais, kylančiais dėl raumenų suglebimo.  

Kaina

Užsiregistravus ir apmokėjus VšĮ MOTUS REGULARIS atsiųstą sąskaitą iki 2019.10.31. - 2200 Eurų

Užsiregistravus ir apmokėjus VšĮ MOTUS REGULARIS atsiųstą sąskaitą po 2019.10.31. - 2445 Eurai

 • 2 išsamūs studijų vadovėliai ir visos reikiamos priemonės sėkmingam mokymuisi pagal programą "1 pakopa. Bronza" taip pat pagalba iki pat diplomų įteikimo.
 • Vietos rezervacija studijų grupėje atliekama gavus visą apmokėjimą už studijas.

Kai gausime Jūsų įmoką, išsiųsime vadovėlius pasirengimui (mažiausiai 3 mėnesius iki intensyvių kursų pradžios). Po to, kai gausite vadovėlius ir visą medžiagą, įmoka už studijas nebebus grąžinama, net jei norėsite nutraukti registraciją.

​Iš karto po intensyvių kursų baigimo galėsite pradėti savo žinias pritaikyti praktiškai. Prospektus, paveiksliukus, reklamines skrajutes, iliustracijas pamokoms jūs rasite svetainėje Website für Lizenznehmer/innen.

Diplomas nesuteikia teisės mokyti ar perkvalifikuoti specialistų.

​Koncepcija

Benita Cantieni, "CANTIENICA® metodo kūno formoms ir laikysenai/ CANTIENICA® kūno evoliucija" kūrėja.

KONTAKTAI IR KONSULTACIJOS

Saulius Daunoras saulius.daunoras@hotmail.com direktorius, VšĮ MOTUS REGULARIS. VšĮ MOTUS REGULARISyra CANTIENICA AG licencijos Lietuvai turėtoja.

Nadia Sydorenko nadia.sydorenko@yandex.com CANTIENICA® senior teacher