CANTIENICA® bazinis 10 treniruočių kursas

Pirmas žingsnis link geros savijautos. Išmokstama teisingai judėti, stovėti, eiti ir bėgioti. Atsikratoma skausmo, visas kūnas tarsi sudėliojamas iš naujo. Kiekvieną kartą jūs jausite vis didėjančią judėjimo laisvę. 

Kiekviena nauja metodika be abejo geriausiai įsisavinama padedant patyrusiam treneriui.

Ypatingai tai liečia treniruotes, susijusias su stuburu, vidiniais organais, kur didelę reikšmę treniruočių efektyvumui turi ryšis tarp minčių ir kūno.

Sakoma, kad bet kokie pratimai turi skirtingus rezultatus:

1. Pratimai gali atnešti akivaizdžią naudą ir padėti net apleistais atvejais.

2. Pratimai turi neutralų poveikį - nei pakenkti, bet ir nepadeti.

3. Pratimai gali pakenkti.

Nuotrauka: bazinės Cantienica Methode treniruotės
Nuotrauka: bazinės Cantienica Methode treniruotės

Cantienica - visiškai saugi ir ekologiška pratimų programa, kuri negali pakenkti net tuo atveju, jeigu žmogus imasi jos išmokti savarankiškai ir daro kažką neteisingai. Bet jeigu Jūs norite išmokti teisingai atlikti kiekvieną pratimą ir pasiekti maksimalaus rezultato, rekomenduojame užsirašyti į mūsų Cantienica kursą pradedantiesiems.

Šį kursą sudaro 10 treniruočių, kurių eigoje Jūs nuosekliai įsisavinsite visas cantienica metodikos detales. Patyrusi trenerė ne tik viską išaiskins, bet ir atsakys į visus Jūsų klausimus. Baigę kursą pradedantiesiems Jūs galėsite tęsti treniruotes programoje pažengusiems arba treniruotis savarankiškai.

Treniruočių rezultatas - sutvirtėja raumenys, tame tarpe dugno raumenys, pagerėja laikysena, stuburas išsitiesina ir sugrįžta į pradinę padėtį. Sumažėja arba praeina nugaros skausmai, padidėja sąnarių elastingumas, pagerėja bendra fizinė buklė, psichoemocinė būsena, sumažėja svoris.

Treniruotės vyksta: Molėtų g., Vilniuje.

Treniruotes veda Mokytoja Platinum lygio trenerė Nadia Sydorenko. 

Treniruočių forma:

  • individualios treniruotės
  • retritai
  • seminarai

Pradėkite treniruotis jau dabar!

Norite užsiregistruoti arba užduoti klausimą?