Mieli draugai!

Būsime labai dėkingi, jeigu ir Jūs paliksite savo atsiliepimą apie mūsų treniruotes ir Jūsų rezultatus

Aušros Jūros atsiliepimas po 2021 m. vykusio retrito "Nugaros ir stuburo treniruotė"

Ričardas, atsiliepimas po 2021 m. birželio mėn. retritą "Dubens dugno raumenų treniruotė ir sąnarių elastingumas"

Tania (2020 m.), atsiliepimas po "Nugara: teorija ir praktika" retrito

Labai intensyvus retritas. Duoda rekomendacijas kasdieniam gyvenimui.


Atsiliepimas po "Nugara: teorija ir praktika" retrito (2020 m.) 

Dėkoju už nuostabią patirtį. Kursas buvo puikiai organizuotas, išbalansuotas laikas tiek poilsiui, tiek treniruotėms. Puiki atmosfera. P kurso jautiesi, kaip po 2 savaičių atostogų.

Išmokau naujų pratimų, pajutau, jog laikysena ir savijauta pagerėjo. Nekantriai lauksiu kito karto.


Edita ir Gediminas (2020 m.), atsiliepimas po "Nugara: teorija ir praktika" retrito

Cantienica užsiėmimai labai patiko. Dėkongi trenerei Nadiai už perduotas žinias ir pastagas išmokyti us teisingos laikysenos.

Mūsų kūnai vėl atrado (naujas) prigimtines kūno laikysenos, eisenos padėties.

Atsirado tikėjimas, kad daugelis kūną varginančių problemų (klausimų) išspręsime atlikdami išmoktų Cantienica tempimo pratimų.

Ačiū Nadiai!


Laima

Pirmasis retritas labai patiko, viskas buvo puikiai suplanuota. Cantienica metodas nagrinėtas ir teoriškai, pasitelkiant vaizdines priemones (konkrečiai - skeletą) ir praktiškai. Daug pratimų, įpatingas dėmesys jų atlikimo tikslumui. Jei kažko nesupratai ar nesigauna, visada galima paklausti, ir gauti individualią pagalbą. Mokytoja labai šiltas ir dėmesingas žmogus. Vieta nuostabi, salė, kurioje vyko užsiėmimai - jauki ir komfortiška. Jei tik leis darbo grafikas, planuou dalyvauti ir sekančiuose retrituose.

Jolanta Račkienė 

Baigėsi intensyvus ir naudingas savaitgalis - Cantienika užsiėmimai su šio metodo profesionale, trenere Nadia Sydorenko. Didelis ačiū trenerei už gilesnį kūno pažinimą, pamokas taisyklingai kūno laikysenai ir stuburo sveikatai . Ačiū visiems retrito dalyviams. Jūs realiai faini:)

Ramunė Piekautaitė

"Labai džiaugiuosi, kad atradau CANTIENICA. Su mano kūnu ir siela vyksta Stebuklai! Pavyko atsikratyti jau tapusiais kasdienybe nugaros ir klubo skausmais, suvaldyti retkarčiais puolancius galvos skausmus. Esu be galo dėkinga trenerei Nadiai, kuri mane is naujo moko vaikščioti, stovėti, kvėpuoti, žingsnis po žingsnio perprasti cantienikos metodą. "  


Gintautas Paltanavičius 

"Sveikinu visus, kurie yra sveiki ar stengiasi ir atgauti savo sveikatos praradimus bei pagerinti gyvenamąją aplinką. Aš sergu nepagydoma Bechterevo liga ir dar šimtu kitų ligų, bet neprarandu savitvartdos, nors man teko garbė nuo praeitų metų lapkričio 22 d. iškęsti pragaro kančias ir būti pririštam prie lovos visus 4 mėnesius. Nepagelbėjo nei ligoninės, nei kitos priemonės, nei medikamentai. Ir kuomet praradau viltį ir tikėjimą, įvyko stebuklas. Man parašė žinutę Šiaulių Evangelizacijos centro diorektorius R.Pumputis, kurioje jis parašė, kad yra toks metodas Kantienika (CANTIENICA  ), kuris gal gasli padėti man arba mano ligoniukams (tuo metu dar vadovavau savo bechteriukų asociacijai). Susisiekiau su sertifikuotu atstovu Šiauliuose, nusipirkau internetu klnygų "Tighro jausmas" ir pradėjau suprasti Kantienika esmę. O tai labai paprastas ir stebuklingas teisingos laikysenos bei kūno formų palaikymo metodas. Tačiau nors ir pati nuostabiausia idėja lieka tik uitopine idėja, jei nėra kam jos įgyvendinti praktikoje. O toks skaidrios sielos nuostabus žmogus yra Vilniuje - tai Nadia Sydorenko. Tai Nadios ir CANTIENICA  metodo dėka aš pradėjau vaikščioti ir dabar mėgaujuosi gyvenimu. Daugiau žodžių atrodo nebereikia. Rekomenduoju visiems, kuriems kyla problemų išbandyti šį metodą."


Beata Kuncaitienė 

Labai džiaugiuosi atradusi šį metodą. Savijauta tapo puiki, dingo nugaros skausmas, pasikeitė laikysena, jaučiuosi nuostabiai !!! Išmokau taisyklingai vaikščioti, su dideliu malonumu nueinu didelius atstumus be jokių skausmų ir suprantu, kad tai ne viskas, kad su kiekviena treniruote savijauta vis gerės. Be galo didelis AČIŪ trenerei Nadiai, už jos profesionalumą, kantrybę, šilumą.


Andrius, Reiki meistras 

Pirmiausiai perskaičiau knygą "Tigro jausmas", tačiau buvo sunku suprasti. Jaučiau, kad reikia gyvo bendravimo su treneriu. Labai džiaugiuosi, kad užsirašiau į pusės dienos seminarą pas Nadią. Jau pirmame seminare pajutau "tigro jausmą", kūnas tapo lengvas. Nadia labai lengvai ir suprantamai veda mokymus. Asmeninės konsultacijos ir programa greitai padėjo pamiršti krūtinės skausmus ir galvos tirpimą. Tikrai rekomenduoju visiems, kurie nebijo padirbėti su savo kūnu ir išvengti tradicinės medicinos. Trenerė Nadia tikrai puiki profesionalė.


Rūta

CANTIENICA padėjo man atstatyti taisyklingą laikyseną, sąnarių judrumą, lengvumo, lankstumo pojūtį judant. Dingo ilgalaikiai nugaros bei pečių juostos skausmai. Daug pratimų galima įtraukti į kasdienę veiklą:sėdint,vairuojant automobilį,atliekant namų ruošos darbus ir t.t. Svarbiausia-pagražėjo kūno formos,pagerėjo nuotaika. Nepaprastai dėkinga trenerei Nadiai,kurios profesionalumo bei rūpestingumo dėka galima pasiekti puikių rezultatų.  


Rūta Rutkelytė 

Lankau pas Nadia individualias CANTIENICA pamokas. Kadangi daug metu uzsiimu joga, pilates ir kitomis kūno judėjimo formomis, galiu palyginti su CANTIENICA metodu. CANTIENICA   metodas - tai darbas su giliaisiais kūno audiniais, mokymasis patirti giliausias itampas ir jas "paleisti". Man tai padeda suprasti, kodėl man skauda nugara. Esu uzsiregistravusi i Cantienica kursus Lietuvoje, kuriuos ves pati Cantieni. Esu labai dėkinga Nadiai uz profesionalią pagalbą. Rūta


Karolis

Su trenere Nadya Sidorenko susipažinau 2017 metų pavasarį. Apie trenerę ir metodą CANTIENICA sužinojau iš knygos "Tigro jausmas". Nadya yra ir tikra profesionalė tame ką daro. Ne tik puikiai išdėsto visą reikalingą medžiagą apie metodą CANTIENICA, bet kas svarbiausia - savyje talpina daug žmogiškumo, šilumos ir supratimo, kas mano manymu yra labai svarbu trenerio darbe. O metodas CANTIENICA tapo tiek greitoji pagalba, ištikus netikėtiems negalavimams, tiek labai svarbi gyvenimo būdo dalis ilgalaikėje perspektyvoje, siekiant išmokti klausytis savo kūno ir taisyklingai judėti bei turėti taisyklingą laikyseną.

Atsiliepimai po CANTIENICA®  retrito Palangoje (2021 m. rugpjūtį)


Silvija Cibulskienė

Nadia, savimi yra ne tik ypatingų žinių, bet ir neapsakomai vertingų charakterio savybių turinti trenerė, kuri mato kūną holistiškai ir sprendžia kūno disfunkcijas lanksčiai pritaikydama žinias iš įvairiausių sistemų. Ji sukaupusi tiek praktinių ir teorinių žinių, kad sugeba suteikti beskausmio judėjimo viltį ir patirtį, net visai jos nustojusiems. Ir kalbu iš asmeninės patirties. 


Atsiliepimas po "Nugara: teorija ir praktika" retrito (2020 m.)

Labai patiko. Atvykau su skaudama koja, su didele problema. Supratau, kad Cantienica yra lengvas ir efektingas būdas gerinti savo sveikatai.

Mano tikslas yra panaikinti skausmą ir ištiesinti save. Jau į trečią dieną skausmas pradėjo nykti, kūnas pradėjo tiesintis.

Ačiū trenerei Nadiai, ji su Meile padeda kiekvienam ir profesionaliai dalinasi savo patirtimi.


Tatjana ir Vladislavas (atsiliepimai po 1 retrito)

CANTIENICA ir instruktorę Nadią atradome beieškodami efektyvių būdų susitvarkyti su vis atsirandančiais skausmais. Kaip tik tuo metu buvo organizuojamas pirmasis CANTIENICA retritas. Esame labai patenkinti sudalyvavę, nes šiai metodikai būtinas "gyvas" pratimų pademonstravimas. Retritas buvo ir naudingas, ir įdomus ir labai informatyvus. Puikus užsiėmimų ir poilsio balansas. O svarbiausia, įgytus įgūdžius dabar galime taikyti kasdieniame gyvenime ir jausti jų poveikį. Laukiame antrojo retrito, skirto nugaros raumenims
Ačiū Nadiai! 

Tatjana ir Vladimiras (atsiliepimai po retrito "Nugara: teorija ir praktika")

Mes sudalyvavome ir antrajame Canienica retrite. Šį kartą buvo dar aiškiau, nes buvo parengtas ir žodynas - juk ne visi ir gimtąją kalbą žino visų dalių pavadinimus.

Retrito organizavimo vieta patogi, komforto pilnai užtenka. Prie retrito užsiėmimų galima pridėti ne tik baseiną, bet ir procedūras.

Nadios entuziazmas ir nuoširdus darbas uždega. Tikimės išlaikyti šį ritmą ir kasdieniame gyvenime.

Iki kito susitikimo!


Rūta Fildmanaitė Čaikovskienė 

"CANTIENICA metodas suteikia kūnui lengvų judesių džiaugsmą. Gali bėgti ilgai ir nealindamas sanarių." 


Irena Kuzmickienė 

"Nugaros ir kojos skausmai, gresianti operacija.... Tokia buvo kasdienybė prieš du metus. Dėkinga likimui, kad sužinojau apie CANTIENICA   metodą ir suradau aukštos kvalifikacijos trenerę (VIENINTELĘ Lietuvoje, baigusią visą mokymo kursą Šveicarijoje pas šio metodo atradeją) Nadią Sydorenko. Jos profesanalumo dėka, metodo veiksmingumo dėka pabėgau nuo operacijos ir galiu gyventi pilnavertį gyvenimą be skausmo. CANTIENICA - gera savijauta, lankstumas, laikysena.Ir dar labai didelis vaistas prie cantenica metodo buvo trenerės Nadios profesanalumas, visada gera nuotaika, rūpestis. Aš laiminga .....CANTIENICA   + Nadia yra jėga."


Daiva 

Lankau CANTIENICA   metodą pas Nadią daugiau kaip dvejus metus. Rezultatai akyvaizdūs- pagerėjo savijauta, laikysena, metodo dėka galiu pati sau pagelbėti spręsti su sveikata susijuses problemas. Tai mane labai džiugina ir skatina toliau nepamiršti šios metodikos. Ačiū Nadiai už profesionalumą!


Aleksandra Žvirblytė 

Jau metus laiko treniruojuosi pagal CANTIENICA   metodiką. Žymiai pagerėjo bendras fizinis tonusas, tvarkosi ir konkrečios mane neraminusios problemos. Mankšta labai maloni, galima sportuoti praktiškai visur, taigi neatima laiko, o efektas puikus. Pratimai pritaikomi kiekvienam žmogui pagal jo fizinį pasirengimą bei sveikatos problemas, todėl dirbama labai kryptingai. CANTIENICA   padeda spręsti ir su profesija susijusias fizines problemas. Esu profesionali pianistė, atlieku specialius Cantienica pratimus rankom bei stuburui, gerinančius kraujotaką, sąnarių lankstumą. Rezultatas- didesnė ištvermė, geresnis kūno valdymas,aukštesnė atlikimo kokybė, kas ypatinga svarbu koncertuojančiam atlikėjui. Nuoširdžiai dėkoju meistrei Nadeždai Sydorenko už nuoširdumą, kantrybę ir aukščiasio lygio kompetenciją!


Rima Mačiūlienė 

Ilgai ieškojau tinkamiausių pratimų, turint skoliozę. Išbandžiau labai daug, bet labiausiai patiko CANTIENICA   metodika. Trenerė Nadia yra profesionali, geranoriška ir labai kantri. Laukia daug darbo, bet tikiu, kad taikydama šį metodą, jau netrukus turėsiu gerą laikyseną, ištiesinsiu stuburą ir puikiai jausiuosi.


Linas 

Del sedimo darbo ir nejudraus gyvenimo budo daznai truko energijos ir entuziazmo. Pradejus vaikscioti pas Nadia per kelis menesius viskas susitvarke. Ji mane istiesino, visas kunas sustiprejo, atsirado jegu. Taip pat gavau daug teoriniu ziniu. Labai rekomenduoju pabandyti!  


Evelina Daunorienė 

Jauki, rami ir draugiška aplinka, kurioje suteikiamos aukščiausios kokybės paslaugos. Nadia Sydorenko iš pirmo žodžio sukelia pasitikėjimą kaip specialistė, nuo jos sklinda pagarba ir šiluma kiekvienam apsilankiusiam. Draugiškas ryšys su kiekvienu, įsiklausymas ir tarpusavio supratimas. Džiaugiuosi, jog atradau šią praktiką ir sutikau nuostabų žmogų kaip Nadia Sydorenko.   


Eglė Margevičienė 

Su CANTIENICA   metodu susipažinau perskaičius knygą "Tigro jausmas". Tuo metu turėjau problemų su klubo sąnariu. Pastebėjau kad šie dubens dugno pratimai labai palengvina judesius ir mažina skausmą. Tačiau taisyklingai atlikti pratimus turi padėti kompetentingas instruktorius. Taip susisiekiau su Nadya. CANTIENICA   pratimai labai padėjo pasiruošti klubo sąnario keitimo operacijai, ir reabilitacijos laikotarpiu. Dabar praktikuojant CANTIENICA   pratimus galiu pilnavertiškai gyventi: sportuoti, slidinėti, važinėtis dviračiu.  


Irena

Esu dekinga likimui,kad sutikau Nadia Sidorenko. Be jos pagalbos nebuciau patyrusi siu treniruociu naudos.Nadios demesys,geranoriskumas ir jauki aplinka studijoje leidzia patiketi stebuklais,kurie vyksta mano kune.verta isbandyti kiekvienam. Aciu jums Nadia.  


Giedrė

Labai džiaugiuosi sužinojusi apie CANTIENICA   metodą ir susipažinusi su profesionale trenere Nadia Sydorenko. Trenerės pagalba pradėjau geriau suprasti ir valdyti savo kūną. Nadia įžvalgiai parenka pratimus pagal esamas problemas, kūno kompoziciją ir individualius poreikius. Džiaugiuosi matydama, kaip gėrėja mano laikysena, stiprėja kūnas, o judėsiai tampa laisvesni. Esu be galo dėkinga Nadiai už jos profesionalumą, kantrybę ir gerą nuotaiką. Nadia, Jūs nuostabi!  


Ričardas

Pradėjome lankyti CANTIENICA metodo treniruotes pas Nadią dėl žmonos stuburo išvaržos. Treniruojamės jau dvejus metus drauge ir rezultatai džiugina. Nugaros skausmai pradigo, abiejų laikysena pasitaisė ir pagerėjo savijauta. Smagu lankyti treniruotes kartu, galime koreguoti vienas kito laikyseną dienos metu ir taip rūpintis abiejų sveikata. Be to bendrai praleistas laikas labai suartina.   

Nusprendėte išbandyti Cantieni Methode? Registruokitės į mūsų treniruotes.