Benita Cantieni - Cantienica Methode autorė

Cantienica - terapinis fitneso metodas nugarai, laikysenai, kūno formoms

Autorė

CANTIENICA®-Methode autorė - šveicarė Benita Cantieni. Psichoterapeutė, trenerė, mokymų vadovė, žurnalistė, knygų autorė. Turi savo mokyklą Ciuriche, Šveicarija, kurioje ruošiami kineziterapeutai, akušeriai, kūno formavimo specialistai.

Cantienica - pirmasis pasaulyje terapeutinis fitneso metodas. Tai anatomiškai logiškas metodas, kurio dėka sveiksta visas kūnas. Išlyginamas stuburas, stiprinami giluminiai dubens raumenys, pagerėja laikysena, išnyksta raukšlės nuo veido ir kaklo.  

Skausmas ir paieškos

Darbui tokiam genialiam metodui, autorė - Benita Cantieni - pastumėjo skausmas savo kūne.

Ji pradėjo gilintis į tokias technikas, kaip: Aleksandr technika, Felderkraizo metodas, Katarinos Šrot terapija, joga, neurotarepija, kineziologija, neurofidbek, Kalan Pinknei metodas.

Jos atkaklumas ieškant, kaip išsigelbėti nuo skausmo, logika ir disciplina privedė prie nuostabios išvados - žmogus gali gyventi be skausmo, nesvarbu, kokiame amžiuje. Ir išsaugoti visam gyvenimui judesio laisvumą ir sąnarių judrumą. O metams bėgant žmogaus ūgis neturi mažėti.

Cantienica

CANTIENICA metodas įrodo, kad svarbiausia ne tai, kiek mes judame, o KAIP mes judame. Kokybė - štai kas yra reikšminga kiekvieno žmogaus gyvenime ir sveikatoje. Anatomiškai logiška laikysena, kiekvienas judėsys, pozicija jūsų kūno bus priimti kaip pasveikimas, nes su kiekvienu judesiu Jūs treniruosite raumenis, stiprinsite kaulus, gerinsite išvaizdą. 

Pirmą knygą Benita Cantieni parašė 1997 metais. Jos pavadinimas "Tigro jausmas" ("Tiger Feeling"). Joje pasakojama apie kūną, laikyseną ir judėjimą. Kaip ir kitos Benita Cantieni knygos, ši knyga būvo neįtikėtinai  populiari.

ESMĖ

Tam, kad pažadinti ir treniruoti giluminius raumenis, Cantienica metodas veikia mikro ir makro impulsų diapazone. Žiūrint iš šono, viskas atrodo palyginus ramiai ir statiškai.

Bet tai - apgaulingas vaizdas.

Kai tik neaktyvūs giluminiai raumenys pradeda veikti, jie pradeda vibruoti. 

Tipinė žmogaus reakcija: "Aš neisivaizdavau, kad yra raumenys!".

Pratimai atrodo sudėtingi tik iš pirmo žvilgsnio, bet kai Jūs juos pajusite ir perprasite, jie Jums taps paprasti, veiksmingi ir rezultatyvūs.

Benita Kantieni teigia, kad kvėpavimas yra komunikavimo priemonė tarp kaulų, raumenų, fascijų, sausgislių ir raiščių. Kvėpavimo dėka mes prailginame visą stuburą, išlygindami visą kūna.

Efektas sensacingas!

Šiuo metu CANTIENICA metodo instruktoriai sėkmingai dėsto 16  pasaulio šalių. 

CANTIENICA metodas kiekvienais metais tampa vis populiaresnis dėl realių rezultatų ir atsiliepimų tų žmonių, kuriems jis padėjo pagerinti savo sveikatą ir suprasti savo kūną. 

CANTIENICA -  jaunystė, judrumas, sveikata