Istorija

Cantienica sporto klubas - pirmasis Lietuvoje klubas, kurio pagrindinė veiklos kryptis - treniruočių programa pagal Benitos Cantieni cantienica terapinį fitneso metodą, skirtą nugarai, laikysenai, kūno formoms.

Vienu žodžiu CANTIENICA metodą galima apibūdinti kaip GYVENIMAS BE SKAUSMO!

Klubas buvo įsteigtas 2015 metais ir sėkmingai dirba 2 metus. Per tą laiką daugybe žmonių atgavo gerą savijautą ir džiaugiasi puikiais treniruočių rezultatais.

KLUBO ĮKŪRĖJA IR TRENERĖ

Cantienica sporto klubo įkūrėja - sertifikuota cantienica trenerė, Benitos Cantieni mokinė Nadya Sidorenko. Nadya turi teisę dėstyti cantienica metodą Lietuvoje, nuolat stažuojasi ir kelia kompetenciją Benitos Cantieni CANTIENICA AG mokykloje Ciuriche. Trenerė turi Lietuvos Kultūrizmo ir Fitneso Asociacijos pažymėjimą. 

CANTIENICA PRADININKĖ LIETUVOJE

Dėstydama įvairias fitneso programas, Nadya negalėjo rasti sistemos, sprendžiančios dvi užduotis - kad būtų formuojamos norimos kūno formos ir stiprinamas stuburas. Dalis žmonių negalėjo sportuoti dėl problemų su stuburu, kita dalis ieškojo pratimų, galinčių numalšinti nugaros skausmus. Ieškoti naujo požiūrio į treniruočių programą privertė ir asmeninė drama: po sunkios avarijos medikai uždraudė Nadiai treniruoti ir sportuoti apskritai, ji turėjo atsisakyti įprasto gyvenimo būdo. Atrodo, gyvenimas sustojo.. Tačiau Nadya nepasidavė. Ji pradėjo ieškoti būdų padėti sau, tyrinėdama įvairių fitneso sistemų galimybes. Taip Nadios trenerio karjeroje ir gyvenime atsirado cantienica.

Pradėjusi kaip cantienica trenerė ir būdama viena iš metodikos pradininkių Lietuvoje, Nadia įsteigė klubą, kurio specializacija - cantienica treniruočių programa.

PROGRAMOS

Cantienica - nedidelis ir jaukus sporto klubas, pritaikytas cantienica treniruotėms. Jūsų laukia jauki aplinka ir privatumas, kuris padeda geriau susikoncentruoti į užsiėmimus. 

Veido raumenų treniravimui ir veido formavimui siūloma kita išgarsėjusi Benitos Cantieni programa -  Face lifting. Ši unikali gimnastika veidui padeda atrodyti jaunai bet kokiame amžiuje ir be oreracijų formuoti norimas veido formas.

MIELIEJI!

Maloniai kviečiame Jus prisijungti prie treniruočių CANTIENCA sporti klube. Registruokites į cantienica užsiėmimus ir mėgaukites puikia sveikata, gražiomis kūno formomis. Nes CANTIENICA -  TAi GYVENIMAS BE SKAUSMO!!!

INFORMACIJA IR REGISTRACIJA ČIA