Dubens dugno seminaras

Seminaro data bus paskelbta

Dubens dugno raumenis atlieka labai svarbią funkciją žmogaus organizme. Jų negalima nevertinti, nes tokios problemos, kaip galvos skausmas, nuovargis, šlapimo nelaikymas, stuburo ligos ir daugybė kitų negalavimų, tiesiogiai priklauso nuo dubens dugno raumenų būklės. Be to, dubens dugno raumenų treniruotė - puiki mankšta po gimdymo, kuri naudinga kiekvienai jaunai mamai.

Kaip tai veikia?

Vertikalios padėties pagrindas yra giluminis dubens dugno raumenų sluoksnis. Prilaikydami dubens dugną tarsi hamakas, šie raumenys laiko organus ir siunčia impulsus į giluminius stuburo raumenis.

Jeigu dubens dugno raumenys prarado tonusą ir yra atsipalaidavę, dažnai atsirandanugaros skausmas. Nusilpę raumenys blokuoja klubo sąnarius, skatina organų nusileidimą, šlapimo nelaikymą, skundus dėl prostatos. Dėl silpnų dubens dugno raumenų jus taip pat gali varginti kaklo ir pėčių skausmai.

Rezultatai

Šis praktinis seminaras padės jums suprasti ir pajausti savo kūnu pratimus, kurie padės jums sustiprinti ne tik dubens dugno, bet ir kitus giluminius kūno raumenis. Jeigu jūs įtrauksite šiuos pratimus į savo kasdienį gyvenimą, dings diskomfortas, sugrįš puiki laikysena bei harizma.

Kam skirtas seminaras?

Seminare gali dalyvauti visi žmonės: ir tie, kurie susipažinę su Cantienica metodika ir tie, kurie apie ją pirmą kartą sužinos šio seminaro metu.

Naujokams rekomenduojame paskaityti Benitos Cantieni knygą "Tigro jausmas: ideali dubens dugno raumenų treniruotė jai ir jam".

Programos planas

- Susipažinimas, pokalbis.

- Praktika § 1 - pagrindinė kūno ir galvos padėtis. Kvėpavimas.

- Pauzė.

- Praktika § 2 - Pažadinti raumenis ir išmokti jausti savo kūną.

- Klausimai iš praktikų § 1 , 2 .

- Praktika. (Pabaigoje kiekvienam išduodama individuali treniruočių programa, kurią jūs galėsite atlikti namuose).

- Pirties technikos

- Baigiamasis pokalbis po praktinio seminaro.

Laikas: 9:00 - 12:00

Kaina: 55 eur

Apranga: Patogi, sportinė apranga treniruotėms patalpoje ir neslydžios kojinės.

Veda: Sertifikuota Platinum lygio Cantienica Methode trenerė Nadia Sydorenko.

Dalyvių skaičius grupėje: iki10 žmonių.

UŽSIREGISTRUOKITE Į SEMINARĄ ARBA UŽDUOKITE SAVO KLAUSIMĄ. Registracija laikoma patvirtina gavus 50 proc. nuo seminaro sumos depozitą.

REKVIZITAI: LT457044000682616130, SEB bankas, banko kodas 70440 arba BIC (SWIFT kodas) - CBVILT2x