CANTIENICA sporto klubas

Jūs nors kartą gyvenime patyrėte, kas yra nugaros skausmas? Jums kada nors sakė, kad pas Jus iškrypęs stuburas? O gal Jums apkartina gyvenimą migrena, galvos svaigimas, nuolatinis nuovargis?

Jeigu Jūs atsakėte "taip" bent į vieną iš šių klausimų, tuomet Cantienica sporto klubas - Jums.

Kas yra cantienica? Tai treniručių programa, kuri padės Jums pamiršti, kas yra nugaros skausmai, suformuos norimas kūno linijas ir uždarys kelią daugeliui pavojingų ligų. Metodikos autorė - šveicarė Benita Cantieni. Ji išeido kelias populiarias knygas apie cantienica ir apmoko specialistus savo mokyklje Šveicarijoje.

Benita Cantieni taip pat sukūrė specialią treniruočių programą veidui. Tai - face formingas arba veido formavimas. Programa labai išpopuliarėjo kitose šalyse. Face forming efektyviai treniruoja veido raumenis. Pratimų pagalba vyresni žmonės atrodo žymiai jaunesni savo biologinio amžiaus, o jaunų žmonių veido bruožai tampa išraiškingesni ir patrauklesni.

Papildoma face forming nauda: pratimai padeda sumažinti knarkimą arba išvis jo atsikratyti, išnyksta pagurklis, maišai po akimis.

Kaip veikia cantienica? Cantienica treniruočių programa grąžina kūną ir stuburą į pradinę prigimtinę padėtį. Labai svarbu, kad treniruojantis, Jūs nepažeidžiate stuburo. Dėl to cantienica - visiškai saugi treniruočių programa, kurią gali daryti bet kokio amžiaus ir fizinio pasirengimo žmonės. Ji vienodai naudiga vaikams, žmonėms su nusilpusia sveikata, sportininkams.

Treniruotės padeda pasiekti trijų pagrindinių tikslų, Jūs

- stiprinate ir tiesinate stuburą;

- formuojate laikyseną;

- kūriate norimas kūno linijas.

Papildoma nauda. Cantienica vadina pirmu pasaulyje terapiniu metodu: reguliarios treniruotės padeda išspręsti daugelį rimtų problemų su sveikata. Cantienica gali padėti pradedant osteochondroze ir baigiant šlapimo nelaikymu. Manoma, kad treniruotės gali pakeisti vizitą pas manualinio masažo specialistą. Cantienica turi ir bendrą stiprinantį poveikį, todėl šios treniruotės - puiki sveikatinimo priemonė.

Mūsų sporto klubas - pirmasis Lietuvoje specializuotas Cantienica klubas.

Treniruotes veda sertifikuota cantienica trenerė Nadia Sydorenko. Nadia baigė ir nuolatos gilina žinias Šveicarijoje, pas Beitą Cantienį. Jūs galite būti užtikrinti tuo, kad su Jumis dirbs profesionalė. Todėl teigiamas reultatas neišvengiamas.

Kviečiame Jus išbandyti cantienica naudą jau šiandien. Jūsų patogumui yra grupinės, individualios treniruotės ir seminarai, skirti tiems, kurie susipažinę su cantienica, skaitydami Benitos Cantieni knygas.

Jūs turite klausimų? Parašykite mums, užpidę žemiau nurodyta formą. Arba paskambinkite

tel. + 370 699 38888