Trenerė Nadia Sydorenko pravedė Cantienica Method praktinį užsiėmimą sveikatingumo stovykloje

15/08/2017
Trakai
Trakai

Rugpjūčio 12 - 13 dienomis Trakų apylinkėse vyko sveikatingumo stovykla, kurioje dalyvavo įvairių sveikatinimo sporto krypčių treneriai, lektoriai. Sporto klubo Cantienica vadovė ir cantienica trenerė Nadia Sydorenko vedė Cantienica method praktinį užsiėmimą.

Stovyklos tikslas - ne tik sveikatinimo programa, dalyvaujant treneriams ir lektoriams. Tai - bendravimas, dalinimasis patirtimi ir tegiamos emocijos.

Joga, cantienica, tradicinė ir natūrali medicina - viskas kompleksiškai tarnauja vienam tikslui: žmogaus sveikatai. Ypatingai daug dėmesio sulaukė stuburo ligų profiaktika ir gydymo perspektyvos.

Kaip sako Nadia, tokie renginiai labai reikšmingi. Mes suprantame, kad šiais laikais stuburo ligos paplito. Tik nuo stuburo iškripymo kenčia beveik kiekvienas žmogus. Tradiciškai "senatvinės" ligos vis "jaunėja". Jeigu nesiimti priemonių, padėtis tik blogės. Jeigu nesiimti priemonių, padėtis tik blogės. Jeigu situacijos nevaldyti, chroninių ligų skaičius sparčiai didės. Todėl labai svarbu nuo vaikystės skiepyti sveikos gyvensenos kultūrą, mokyti ir informuoti žmones. 

Itin svarbu, kad ne tik medikai, treneriai - įvairių fitneso treniruočių programų atstovai, - bet ir patys žmonės jungiasi ir prisiima atsakomybę už savo sveikatą, domisi bei praktikuoja sveikatinimo programas.

Stovyklos dalyviai gavo daug naudingos informacijos apie šiuolaikinius sveikatos palaikymo būdus, tradicinės medicinos vystymo perspektyvas, natūralių sveikatinimo būdų galimybes. Pranešimus skaitė docentė           dr. Margarita Pileckytė, jogos mokytoja Sigita Juzumaitė, natūralios medicinos profesorius Liudvikas Šalčius.

Nadia Sydorenko pravedė praktinį cantienica užsiėmimą. "Metodikos autorė Benita Cantieni, - sako Nadia, - teigia, kad svarbiausia ne tai, kiek mes judame, o KAIP mes judame. KOKYBĖ - štai kas svarbiausia žmogaus gyvenime. Cantienica užduotis ir misija - gerinti žmogaus gyvenimo kokybę. Mes treniruojames tam, kad atslūgtų skausmas, taisytųsi sveikata, gerėtų gyvenimo kokybė".

"Aš dėkinga, - tęsia Nadia, - stovyklos organizatorims už graži` iniciatyvą ir kvietimą` dalyvauti. Atskiras AČIŪ stovyklos dalyviams už šiltą` priėmimą, puiki` treniruotę bei nuostabias emocijas! Linkiu vieisms geros sveikatos!"

Dėkoju visiems, kurie dalyvavo praktiniame seminare Cantienica Method Trakuose:)
Dėkoju visiems, kurie dalyvavo praktiniame seminare Cantienica Method Trakuose:)

Jeigu jūs turite klausimų arba norite užsiregistruoti į treniruotę, rašykite mums arba skambinkite telefonu: +370 699 38888

Viskas paruošta:)
Viskas paruošta:)
Pakeliui...
Pakeliui...
Nuostabi gamta puikiai nuteikia treniruotėms
Nuostabi gamta puikiai nuteikia treniruotėms