Pirmoji Lietuvoje Senior- Mokytoja ir nauji CANTIENICA® instruktoriai

15/04/2019

Lietuvoje CANTIENICA® metodą atranda vis daugiau žmonių. Didėja ir instruktorių skaičius. Tai labai džiugina, nes CANTIENICA® tampa prieinama ne tik didmiesčiuose, bet ir mažuose miesteliuose, kur ji yra labai reikalinga. 

Kovo pabaigoje PLATINUM lygio trenerė Nadia Sydoreno asistavo pačiai Benitai Cantieni Šveicarijoje, kur ji atestavo grupę norinčiųjų tapti instruktoriais iš Lietuvos. Precizišką egzaminą išlaikė visi.

Iš tiesų svarbi žinia yra ta, kad Lietuvoje atsirado pirmoji CANTIENICA® metodo mokytoja - CANTIENICA® klubo įkūrėja NADIA SYDORENKO. 

Tai reiškia ar daugau trenerių ne tik Lietuvoje, bet ir visame Pabaltijyje, kaimyninėse Ukrainoje ir Rusijoje. Ir metodikos prieinamumą paprastiems žmonėms, kas yra be galo svarbu norint turėti sveiką visuomenę.

Sveikiname:  Milda Latkauskienę, Sonatą Martutaitienę, Vygandą Susilovą, Gabiją Zotikovienę, Ievą Budrytę, Rūtą Feldmanaitę Čaikovskienę, Ievą Jasiūnienę, Rūtą Griguolienę, Milda Pieczulis, Rūtą Sudikienę, Rūta Rutkelzte, Ingą Sukarevičienę, Vitą Šiaulienę.