2017-04-08 Cantienica klubo trenerė ir vadovė Nadya Sydorenko dalyvavo seminare Trakuose.

10/04/2017

Sveiki!  Dėkoju visiems, kurie buvo seminare Trakuose 2017 04 08. ,,Kūno laisvė, kūno formos ir laikysena - Cantienica-Method".


Su malonumu bendrausiu su Jumis ir toliau.
Iš savo pusės džiaugiuosi, galėdama pristatyti Cantienica metodą tokii nuostabiai auditorijai, kaip Jūsų.  Ši informacija tiems, kurie negalėjo atvykti į seminarą.

Kaip pagerinti ir sustipriti sveikata?
Labai svarbu išsaugoti judsio turį sąnariuose ir srubure. Ryte reikia būtinai "pažadinti"  ir sušildyti raumenis Rytinė treniruotė šalina susikaustymą ir atstato judesio amplitudę.
Dienos bėgyje reikia atsiminti naujus įpročius (mini-treniruotės): aktyvinti dubens dugno raumenis, palaikyti, gerinti lavinti sąnarių lankstumą. Padedami kvėpavimo ištempiame ir prailginame stuburą. Tai leis pajusti kūno lengvumą, nustoti jausti krvį ant stuburo ir išsaugoti krutinės judrumą. Be to, labai svarbu išmokti atpalaiduoti raumenis. Deja, daugeliui žmonių tai padaryti yra sunku, tačiau įmanoma. 
Pagrindinis uždavinys - pristabdyti ligos plitimą, o kiek pavyks pagerinti sveikatą, priklausys nuo  skiriamo sveikatai dėmesio ir  požiūrio į ją kiekvieno idividualiai. Svarbiausia veikti! Taip, pagerėjimas kartais būna lėtas, tačiau visada yra šansas pagerinti sveikatą. Disciplina ir tikėjimas savimi padės tame.