Legendinis Benitos Cantieni "Veido formavimas" lietuvių kalba

15/04/2019

Įvyko! Ledykloje Jotema išleista dar viena Benitos Cantieni knyga lietuvių kalba. Šį kartą šios kūno tyrinėtojos gerbėjai susipažins su legendiniu veido formavimu pagal CANTIENICA® metodą. 

Apie ką ši knyga

Veido formavimas - tai ne tik grožis. Nors seminarų dalyviai pastebi, kad jau po pirmo užsiėmimo jų veiduose atsiranda spindesys, mimikos raukšlės išsilygina, ovalas tampa ryškesnis. O atliekant pratimus ilgiau dingsta dviguba pasmakrė, siauros lūpos darosi putlesnės, išnyksta "maišeliai" po akimis ir pagerėja laikysena.


Tačiau, kaip ir kitos Benitos programos, veido formavimas duoda žymiai didesnę naudą negu estetinis poveikis. Kaip rašoma anotacijoje: "jis padės idealiai ant atlanto slankstelio ištiesinti galvą ir užkirs kelią įtampos keliamiems galvos skausmams. Daugelis kenčiančių nuo migrenos žmonių išmoksta užbėgti už akių skausmo priepuoliui, atlikdami keletą tikslingų pratimų. Pratimai padeda reguliuoti tinito pasekmes. Garantuojamas greitas ir ilgalaikis teigiamas poveikis esant nusiskundimams dėl žandikaulio, užkimimo ar rijimo sunkumų. Jūs nustosite griežti dantimis, knarkti ir pamiršite apie migreną. Gali pagerėti net regėjimas". 

Ši knyga - tai septynis žingsniai link jūsų jauno ir gražaus veido, o svarbiausia link jūsų sveikatos. 

Kaip ir kituose autorės leidiniuose, šiame pateikiami įvairių žmonių atsiliepimai. 

Knygą galima įsigyti knygynuose ir leidykloje Jotema.