„Judame ir sveikstame!”,- rugpjūčio pabaigoje ir rugsėjo pradžioje Lietuvoje vyko du svarbūs CANTIENICA renginiai.

08/09/2017

Rugpjūčio 30 d. Vingio parke vyko nemokama CANTIENICA metodo mankšta. O rugsėjo pradžioje - stovykla Palangoje.

Trys CANTIENICA treneriai: Nadia Sydorenko, Saulius Daunoras, Asta Railienė , - ne tik demonstravo CANTIENICA METHODE galimybes, bet ir praktiškai mokino taisyklingai judėti, stovėti, sėdėti. Praktinis CANTIENICA šūkis: "Judame ir sveikstame" buvo įgyvendinamas visą savaitę.

Šiuolaikinio gyvenimo būdo problema

Kaip sako viena iš renginio trenerių, Cantienica sporto klubo vadovė Nadia Sydorenko, ne paslaptis, kad milžiniškas ligų procentas atsiranda dėl elementaraus nemokėjimo teisingai judėti. Kūnas pripranta prie netaisyklingos laikysenos, stovėsenos, sėdėjimo. Ypatingai pavojingoje situacijoje atsiduria žmonės, kurie dirba specifinį darbą: ofiso darbuotojai, grožio specialistai, pardavėjai, kurių stuburas ir sąnariai veikiami nuolatinio krūvio ir statiškos įtemptos padėties. Laikui bėgant išsivysto rimtos stuburo ligos, nugaros skausmai, sąnarių uždegimai ir kiti nemalonūs susirgimai.  

Vaikai papuola į rizikos grupę

Blogiausia, - dalinasi mintimis Nadia, - kad į rizikos grupę patenka mūsų vaikai, paaugliai, jaunimas. "Dabar kaip tik prasidėjo mokslo metai. Pažiūrėkime, kokias kuprines nešioja mūsų vaikai, kaip jie sėdi, eina, juda. Turint omenyje, kiek laiko šiuolaikinis moksleivis praleidžia prie rašomojo stalo ir kompiuterio, prastos laikysenos bei "kreivo stuburo" problema tampa opi. Todėl, norint išauginti sveiką kartą, treneriai, tėvai, pedagogai, nuo mažens turi skiepyti sveikos gyvensenos principus, iš kurių vienas svarbiausių - taisyklingas judėjimas ir stuburo higiena",- apie šiuolaikinio gyvenimo būdo pavojus kalba CANTIENICA trenerė.

Cantienica - reali ir paprasta pagalba

"CANTIENICA, - tęsia Nadia - puiki prevencinė priemonė. Mūsų renginiu metu žmonės galėjo išbandyti CANTIENICA pratimus, stebėti skirtumą prieš ir po užsiėmimų. Daug kas po ilgo laiko pajuto atpalaidavimą juosmens srityje, laisvą judėjimą."

O ką daryti tiems, kurie jau turi problemų su stuburu ir nugara? Atsakymas paprastas - daryti CANTIENICA! Tai - puiki pagalbinė priemonė, palengvinanti reabilitacijos laikotarpį. Kaip sako kineziterapeutai, CANTIENICA metodas padeda greičiau pasiekti norimo rezultato. Žmonės jaučiasi geriau net po paprastų, visiems gerai žinomų pratimų taikymo.

Tokie renginiai bus organizuojami ir ateityje. Na, o tiems, kas nori jau dabar pradėti treniruotis, kviečiame į Cantienica sporto klubą Vilniuje


Turite klausimų? Rašykite arba skambinkite mums tel. +370 699 38888