Jaunas veidas be skalpelio ir injekcijų: pasiekiama realybė

12/01/2020

Pagaliau mes sulaukėme! Vasario mėnesį ILGAI LAUKTAS retritas, kuris liečia itin aktualią ne tik moterims, bet ir vyrams temą - KAIP SUFORMUOTI NORIMĄ VEIDĄ IR IŠSAUGOTI JĮ JAUNĄ.

  • Be skalpelių
  • Be injekcijų
  • Natūraliais, bet veiksmingais būdais.

Taigi, nuo pradžių...

Šiais laikas retai kas negirdėjo apie veido mankštą. Ją vadina veido joga, veido fitnesu, veido gimnastika. Įvairūs treneriai siūlo pratimus stiprinti šiai sričiai ir tas, kuris netingi, turi visas galimybes natūraliais būdais prailginti jaunystę ir grožį ilgiems metams.

Lietuvoje Benita Cantieni žinoma daugiau kaip kūno ir laikysenos pratimų autorė. Tačiau kitose šalyse labai išpopuliarėjo jos unikalus Face formingas - veido mankšta, kuri:

  • efektyviai kovoja su raukšlėmis
  • išvaduoja nuo dantų griežimo
  • padeda esant knarkimui, galvos skausmams
  • koreguoja veido ovalą
  • matomai patempia raumenis.

Vasario mėnesį mes pristatome šios metodikos paskutinę, atnaujintą versiją ir siūlome jums išmokti palaikyti grožį ir sveikatą be injekcijų ir plastinių operacijų.

Kiek tai veiksminga?

Kai mes kalbame apie kūno raumenis, niekam nekyla abejonių, kad ir būdamas 80-90 metų sportuojantis žmogus gali turėti jauno žmogaus kūną. Tam turime daugybę pavyzdžių.

Nors veido raumenis ne tokie elastingi, kaip kūno, tinkamai besirūpindami jais, mes taip pat galime džiaugtis jaunatviškais ir išraiškingais bruožais visą gyvenimą. Nesvarbu, kada jūs pradėsite (nors žinoma, kuo ankščiau jūs susirūpinsite savimi, tuo geriau), svarbu, kiek jūs investuosite į save laiko ir meilės. 

Geriausias metodikos veiksmingumo įrodymas - pati Benita Cantieni, kuri atrodo puikiai ir demonstruoja idealų veido ovalą.

Tą patį galima pasakyti apie jos mokinius ir pasekėjus visame pasaulyje, kurie seniai atrado Veido gimnastikos naudą. 

Todėl mes drąsiai galime teigti: 21 amžiuje įvyko tikra revoliucija grožio srityje! Mes atradome gamtos duotus būdus išsaugoti jaunystę. Ir gražaus bei jauno veido pamatas - būtent nuosekli mankšta su specialiais pratimais, kuriuos reikia atlikti kasdien.

Tegul vasaris tampa pradžia

Taigi, dabar ir jūs turite puikią progą atsukti laiką atgal. Vasario mėnesį 3 dienų retrito metu jūs išmoksite veiksmingų technikų ir paslapčių, kurios padės jums jaustis ir atrodyti puikiai.

Simboliška, kad šį mėnesį mes švenčiame ir Šv. Valentino dieną. Dalyvavimas retrite - puiki dovana ta proga.

Sutaupykite laiką ir pinigus ant brangių ir ne visada saugių plastinės ir estetinės kosmetologijos procedūrų. Arba sustiprinkite jų efektą visada veiksminga mankšta.

Pažadame, kad bus naudinga ir įdomu! Iki susitikimo!

Su meile, Cantienica klubas

Cantienica Platinum trenerė-mokytoja Nadia Sydorenko demonstruoja pratimus/ wwwcantienicaklubas.lt
Cantienica Platinum trenerė-mokytoja Nadia Sydorenko demonstruoja pratimus/ wwwcantienicaklubas.lt