Dubens dugno raumenų treniruotė 

Rugpjūčio 14-16 dienomis

Pagal oranžinę Benitos Cantieni knygą "Tobuli dubens dugno treniravimo pratimai Jam ir Jai"

3 dienų retritas Birštone 

Išvenkite sunkių susirgimų


Atstatykite vidaus organus


Pašalinkite skausmus


2006 m. CANTIENICA® mokymo metodika gavo ЕduQua šveicarų kokybės sertifikatą švietimo įstaigoms. Tai reiškia, kad metodika turi aukštus sertifikavimo standartus  

Dubens dugno raumenis atlieka labai svarbią funkciją žmogaus organizme. Tokios problemos, kaip: galvos skausmas, nuovargis, šlapimo nelaikymas, stuburo ligos, lytiniai surtikimai ir daugybė kitų negalavimų, tiesiogiai priklauso nuo dubens dugno raumenų būklės. 

Be to, dubens dugno raumenų treniruotė - puiki mankšta po gimdymo, kuri naudinga kiekvienai jaunai mamai.

www.cantienicaklubas.lt/ retrito "Dubens dugno raumenys" dalyviai. AČIŪ!!!
www.cantienicaklubas.lt/ retrito "Dubens dugno raumenys" dalyviai. AČIŪ!!!

Kaip tai veikia?

Vertikalios padėties pagrindas yra giluminis dubens dugno raumenų sluoksnis. Prilaikydami dubens dugną tarsi hamakas, šie raumenys laiko organus ir siunčia impulsus į giluminius stuburo raumenis.

Jeigu dubens dugno raumenys prarado tonusą ir yra atsipalaidavę, dažnai atsiranda nugaros skausmas. Nusilpę raumenys blokuoja klubo sąnarius, skatina organų nusileidimą, šlapimo nelaikymą, skundus dėl prostatos. Dėl silpnų dubens dugno raumenų jus taip pat gali varginti kaklo ir pėčių skausmai.

Rezultatai

Mūsų trijų dienų retritas padės suprasti ir pajausti savo kūnu pratimus, kurie padės jums sustiprinti ne tik dubens dugno, bet ir kitus giluminius kūno raumenis. Jeigu jūs įtrauksite šiuos pratimus į savo kasdienį gyvenimą, dings diskomfortas, sugrįš puiki laikysena bei savijauta.

Pabaigoje kiekvienam išduodama individuali treniruočių programa, kurią jūs galėsite atlikti namuose 

Kam skirtas retritas?

Seminare gali dalyvauti visi žmonės: ir tie, kurie susipažinę su Cantienica metodika ir tie, kurie apie ją pirmą kartą sužinos retrito metu.

Naujokams rekomenduojame paskaityti Benitos Cantieni knygą "Tigro jausmas: ideali dubens dugno raumenų treniruotė jai ir jam".

Retrito vieta

Birštono SPA namai Vytauto mineraliniai vandenys SPA"

Apranga: Patogi, sportinė apranga treniruotėms patalpoje ir neslydžios kojinės. 

Veda:  Sertifikuota Platinum lygio Cantienica Methode trenerė - mokytoja Nadia Sydorenko.

Štai ką sako pirmo retrito dalyviai:

Mes labai dėkingi pirmojo retrito dalyviams už aktyvų dalyvavimą ir šiltus atsiliepimus. Štai keletas jų.

Jolanta Račkienė

www.cantienicaklubas.lt/ p.Jolanta Račkienė retrito "Dubens dugno raumenys" metu
www.cantienicaklubas.lt/ p.Jolanta Račkienė retrito "Dubens dugno raumenys" metu

Baigėsi intensyvus ir naudingas savaitgalis - Cantienika užsiėmimai su šio metodo profesionale, trenere Nadia Sydorenko. Didelis ačiū trenerei už gilesnį kūno pažinimą, pamokas taisyklingai kūno laikysenai ir stuburo sveikatai . Ačiū visiems retrito dalyviams. Jūs realiai faini:)

Tatjana ir Vladislavas

CANTIENICA ir instruktorę Nadią atradome beieškodami efektyvių būdų susitvarkyti su vis atsirandančiais skausmais. Kaip tik tuo metu buvo organizuojamas pirmasis CANTIENICA retritas. Esame labai patenkinti sudalyvavę, nes šiai metodikai būtinas "gyvas" pratimų pademonstravimas. Retritas buvo ir naudingas, ir įdomus ir labai informatyvus. Puikus užsiėmimų ir poilsio balansas. O svarbiausia, įgytus įgūdžius dabar galime taikyti kasdieniame gyvenime ir jausti jų poveikį. Laukiame antrojo retrito, skirto nugaros raumenims
Ačiū Nadiai!

Virginija ir Vilhelmas

Labai apsidžiaugiau, sužinojus apie Retritą Birštone. Jau keli mėnesiai, kaip "atradau" Cantienica ir Nadią, tačiau taip klostėsi aplinkybės, kad neturėjau galimybės dalyvauti Cantienica treniruotėse pradedantiesiems, tai dešimties treniruočių kursas, kuriam reikėtų skirti nemažai laiko. Ir štai puiki gaimybė - Retritas Birštone, kur trijų intensyvaus darbo, derinant su turiningu poilsiu, dienų bėgyje kartu su vyru išmokome neįtikėtinų dalykų: klausytis savo kūno, pajausti save "iš vidaus", išmokti šį vidų valdyti. Nadios profesionalumas, atidumas, šiluma ir gebėjimas perteikti puikią energetiką, sutelkė mūsų grupę, jautėmės lyg seni pažįstami. Įgytos žinios, puikiai praleistas laikas - tai, ką rekomenduočiau kiekvienam. Nekantriai laukiu sekančio Retrito. Ačiū Nadia ir iki greito susimatymo Birštone!

Laima

Pirmasis retritas labai patiko, viskas buvo puikiai suplanuota. Cantienica metodas nagrinėtas ir teoriškai, pasitelkiant vaizdines priemones (konkrečiai - skeletą) ir praktiškai. Daug pratimų, įpatingas dėmesys jų atlikimo tikslumui. Jei kažko nesupratai ar nesigauna, visada galima paklausti, ir gauti individualią pagalbą. Mokytoja labai šiltas ir dėmesingas žmogus. Vieta nuostabi, salė, kurioje vyko užsiėmimai - jauki ir komfortiška. Jei tik leis darbo grafikas, planuou dalyvauti ir sekančiuose retrituose.

KAINA:

Vienos dienos kaina (apgyvendinimas, pusryčiai, 4 treniruotės, mineraliniai vandenys, individuali programa, korekciniai pasivaikščiojimai gamtoje, poilsis):

  • vienvietis numeris (nakvynė 75+65 Eur už treniruotes ) - 140 Eur;
  • dvivietis numeris (90 + 65) - 155 Eur. 
www.cantienicaklubas.lt/ Nadia Sydorenko prie Vytautas mineral SPA
www.cantienicaklubas.lt/ Nadia Sydorenko prie Vytautas mineral SPA

KAS ĮEINA Į KAINĄ

1. Dvi nakvynės garsiame unikalių mineralų SPA "Vytauto mineraliniai vandenys SPA"

2. Pusryčiai

3. 12 detalių treniruočių pagal unikalią sveikatinimo Cantienica metodiką.

4. Išsami nugaros raumenų treniruotė

5. Individuali programa savarankiškam darbui

6. Retritą veda vienintelė Baltijos šalyse patyrusi trenerė-mokytoja (Senior-Teacher)

7. Atsakymai į klausimus, darbas su jūsų problemomis

8. Mineralinės vonios ir baseinai, poilsis gražioje vietoje gamtos apsuptyje

REKVIZITAI MOKĖJIMUI

LT457044000682616130, SEB bankas, banko kodas 70440

arba BIC (SWIFT kodas) - CBVILT2x

Nadia Sydorenko 

Užsiregistruokite arba užduokite savo klausimą 

IKI SUSITIKIMO RETRITE!