Dubens dugno raumenų treniruotė: retritas Šiaurės Kipre

7 dienų retritas su CANTIENICA® metodo trenere-mokytoja!

➨ balandžio 19-26 

➨ spalio 21-28 

Palikite užklausą - atsakysime per 12 val.

Retritas parengtas pagal taip vadinamą oranžinę Benitos Cantieni knygą "Tobuli dubens dugno treniravimo pratimai Jam ir Jai"

➨ balandžio 19-26/ ➨ spalio 21-28 

Retritas vyks Šiaurės Kipre 

Pasimėgaukite nuostabiu jūros vaizdu!

Vos 100m. iki paplūdimio restoranų, pikniko ar poilsio zonų.


Pagerinkite savo savijautą ir išsilaisvinkite nuo skausmų treniruočių sistemos "CANTIENICA" pagalba.


Apartamentų komplekse, kuriuose gyvensime galėsime naudotis baseinu, treniruoklių sale su vaizdu į jūrą ir treniruočių aikštele. 


2006 m. CANTIENICA® mokymo metodika gavo ЕduQua šveicarų kokybės sertifikatą švietimo įstaigoms. Tai reiškia, kad metodika turi aukštus sertifikavimo standartus  

Dubens dugno raumenis atlieka labai svarbią funkciją žmogaus organizme. Tokios problemos, kaip: galvos skausmas, nuovargis, šlapimo nelaikymas, stuburo ligos, lytiniai surtikimai ir daugybė kitų negalavimų, tiesiogiai priklauso nuo dubens dugno raumenų būklės.

Be to, dubens dugno raumenų treniruotė - puiki mankšta po gimdymo, kuri naudinga kiekvienai jaunai mamai.

Kaip tai veikia?

Vertikalios padėties pagrindas yra giluminis dubens dugno raumenų sluoksnis. Prilaikydami dubens dugną tarsi hamakas, šie raumenys laiko organus ir siunčia impulsus į giluminius stuburo raumenis.

Jeigu dubens dugno raumenys prarado tonusą ir yra atsipalaidavę, dažnai atsiranda nugaros skausmas. Nusilpę raumenys blokuoja klubo sąnarius, skatina organų nusileidimą, šlapimo nelaikymą, skundus dėl prostatos. Dėl silpnų dubens dugno raumenų jus taip pat gali varginti kaklo ir pečių skausmai.

Rezultatai

Mūsų trijų dienų retritas padės suprasti ir pajausti savo kūnu pratimus,padėsiančius sustiprinti ne tik dubens dugno, bet ir kitus giluminius kūno raumenis. Jeigu jūs įtrauksite šiuos pratimus į savo kasdienį gyvenimą, dings diskomfortas, sugrįš puiki laikysena bei savijauta.

Kam skirtas retritas?

Seminare gali dalyvauti visi žmonės: ir tie, kurie susipažinę su Cantienica metodika ir tie, kurie apie ją pirmą kartą sužinos retrito metu.

Naujokams rekomenduojame paskaityti Benitos Cantieni knygą "Tigro jausmas: ideali dubens dugno raumenų treniruotė jai ir jam".

Retrito vieta

Šiaurės Kipras

Veda: Sertifikuota Platinum lygio Cantienica Methode trenerė - mokytoja Nadia Sydorenko.

Štai ką sako kitų retritų dalyviai:

Mes labai dėkingi pirmojo retrito dalyviams už aktyvų dalyvavimą ir šiltus atsiliepimus. Štai keletas jų.

Atsiliepimas iš 2021 m. birželio mėnesio retrito

Virginija ir Vilhelmas

Labai apsidžiaugiau, sužinojus apie Retritą Birštone. Jau keli mėnesiai, kaip "atradau" Cantienica ir Nadią, tačiau taip klostėsi aplinkybės, kad neturėjau galimybės dalyvauti Cantienica treniruotėse pradedantiesiems, tai dešimties treniruočių kursas, kuriam reikėtų skirti nemažai laiko. Ir štai puiki gaimybė - Retritas Birštone, kur trijų intensyvaus darbo, derinant su turiningu poilsiu, dienų bėgyje kartu su vyru išmokome neįtikėtinų dalykų: klausytis savo kūno, pajausti save "iš vidaus", išmokti šį vidų valdyti. Nadios profesionalumas, atidumas, šiluma ir gebėjimas perteikti puikią energetiką, sutelkė mūsų grupę, jautėmės lyg seni pažįstami. Įgytos žinios, puikiai praleistas laikas - tai, ką rekomenduočiau kiekvienam. Nekantriai laukiu sekančio Retrito. Ačiū Nadia ir iki greito susimatymo Birštone!

www.cantienicaklubas.lt/ p.Jolanta Račkienė retrito "Dubens dugno raumenys" metu
www.cantienicaklubas.lt/ p.Jolanta Račkienė retrito "Dubens dugno raumenys" metu

Jolanta Račkienė

Baigėsi intensyvus ir naudingas savaitgalis - Cantienika užsiėmimai su šio metodo profesionale, trenere Nadia Sydorenko. Didelis ačiū trenerei už gilesnį kūno pažinimą, pamokas taisyklingai kūno laikysenai ir stuburo sveikatai . Ačiū visiems retrito dalyviams. Jūs realiai faini:)

Tatjana ir Vladislavas

CANTIENICA ir instruktorę Nadią atradome beieškodami efektyvių būdų susitvarkyti su vis atsirandančiais skausmais. Kaip tik tuo metu buvo organizuojamas pirmasis CANTIENICA retritas. Esame labai patenkinti sudalyvavę, nes šiai metodikai būtinas "gyvas" pratimų pademonstravimas. Retritas buvo ir naudingas, ir įdomus ir labai informatyvus. Puikus užsiėmimų ir poilsio balansas. O svarbiausia, įgytus įgūdžius dabar galime taikyti kasdieniame gyvenime ir jausti jų poveikį. Laukiame antrojo retrito, skirto nugaros raumenims
Ačiū Nadiai!

Laima

Pirmasis retritas labai patiko, viskas buvo puikiai suplanuota. Cantienica metodas nagrinėtas ir teoriškai, pasitelkiant vaizdines priemones (konkrečiai - skeletą) ir praktiškai. Daug pratimų, įpatingas dėmesys jų atlikimo tikslumui. Jei kažko nesupratai ar nesigauna, visada galima paklausti, ir gauti individualią pagalbą. Mokytoja labai šiltas ir dėmesingas žmogus. Vieta nuostabi, salė, kurioje vyko užsiėmimai - jauki ir komfortiška. Jei tik leis darbo grafikas, planuou dalyvauti ir sekančiuose retrituose.


Norite tokių pačių rezultatų? Registruokitės į "Dubens dugno raumenų treniruotės" retritą

Retrito kaina:

7-nių dienų programos kaina (4 detalios treniruotės, individuali programa, sveikatinamieji pasivaikščiojimai ir eisenos korekcija, poilsis):

  • vienvietis numeris 60 Eur/para + 195 Eur treniruočių programa (3 dienos) = 7 dienos - 615 Eur

  • dvivietis numeris 70 Eur/para + 195 Eur treniruočių programa (3 dienos) = 7 dienos - 685 Eur 
www.cantienicaklubas.lt/ Nadia Sydorenk
www.cantienicaklubas.lt/ Nadia Sydorenk

Ką Jūs gaunate

1. 7 nakvynės apartamentuose Kipro saloje.

2. Pusryčiai.

3. 12 detalių treniruočių pagal unikalią sveikatinimo metodiką "Cantienica".

4. Ypatingą dėmesį skirsime dubens dugno treniruotėms:

- Specialios dubens dugno treniruotės moterims;

- specialios dubens dugno treniruotės vyrams.

5. Retrytą veda vienintelė Baltijos šalyse sertifikuota metodo mokyta-trenerė, pačios metodo autorės - Benitos Cantieni mokinė - Nadia Sidorenko.

6. Atsakymai į klausimus ir darbas su individualiomis Jūsų kūno probleminėmis zonomis.

7. Baseinas, jūra, paplūdimys, poilsis kerinčioje aplinkoje.

Rekvizitai mokėjimui

Mokėjimą už dalyvavimą retrite maloniai prašome atlikti žemiau nurodytais rekvizitais

LT457044000682616130, SEB bankas, banko kodas 70440

arba BIC (SWIFT kodas) - CBVILT2x

Nadia Sydorenko 


Sąskaitai-faktūrai išrašyti nurodykite savo rekvizitus.

☎ + 370 616 10111